Elektros darbai

Elektros darbai – kone atsakingiausias statybų ar remonto etapų. Jų metu ne tik pasirūpinama saugia elektros instaliacija, tačiau ir sklandžiai funkcionuojančiais bei tinkamai įdiegtais prietaisais (komunikuoti reikalingais įrenginiais: telefonu, kompiuteriu; buities prietaisais bei technika: gartraukiais, kaitlentėmis; ir kt.)

Elektros darbai tiesiogiai susiję su kiekvieno kasdienybe, todėl jie visada turi būti atliekami itin kokybiškai. Būtent tai ir siūlome savo klientams. Mūsų patyrę ir kvalifikuoti meistrai gali atlikti elektros darbus bet kokios paskirties patalpose, įgyvendinti bet kokio masto projektus ir visada užtikrinti, kad rezultatas patenkins kliento lūkesčius. Nuo pat darbų pradžios – konsultacijos, aiškiai supažindiname klientus su esama situacija, pateikiame visą informaciją apie būtinus atlikti darbus, patariame ir padedame rasti geriausiai galimybes ir norus atitinkančius sprendimus. Rūpinamės ne tik saugumu, tačiau ir komfortu, todėl visus mums patikėtus elektros darbus siekiame atlikti kuo įmanoma greičiau, kad klientui netektų kęsti varginančių nepatogumų. Siekiame aukščiausios ne tik darbų, tačiau ir aptarnavimo kokybės, todėl su mumis dirbti – visada paprasta ir malonu.

Nuo ko priklauso elektros darbų kaina

Elektros darbų kaina, pirmiausia, priklauso nuo darbų masto. Kokius tiksliai darbus ir kokio dydžio patalpose reikia atlikti. Taip pat įtakos turi ir terminas – jei darbai turi būti atlikti nedelsiant, rezultatas reikalingas skubiai, tuomet, veikiausiai, kaina bus šiek tie didesnė nei viską atliekant įprastu tempu. Na, ir žinoma, darbų sudėtingumo. Jei tai standartiniai darbai – jiems ir taikomi standartiniai įkainiai, jei esama specifinių pageidavimų ar išskirtinių poreikių – kaina gali keistis. Apie tai visada kalbama užsisakant mūsų meistrų paslaugas.

Kaip užsisakyti mūsų teikiamas paslaugas

Kiekvienas užsakymas, tai būtų elektros ar bet kokie kiti darbai, yra individualus, todėl ir tartis dėl reikiamų paslaugų geriausia asmeniškai. Klientų skambučių ar elektroninių laiškų visada laukiame kontaktų skiltyje nurodytu telefono numeriu ar pašto adresu. Taip pat mus patogiai pasiekti galite ir užpildę užklausos formą. Bet kuriuo atveju, atsakymą visada pateikiame tiksliai ir operatyviai.

Didelės apimties darbai (trunkantys dieną ir daugiau) – darbų kaina pagal sudaromas sąmatas:

  • elektros instaliacijos įrengimas butuose, namuose: rozetės, jungikliai, apšvietimas, įvadas .
  • televizijos, telefono – interneto kabelių pravedžiojimas;
  • kiti didelės apimties elektros darbai.
  • elektros instaliacijos įrengimas butuose, namuose: rozetės, jungikliai, apšvietimas, įvadas .
  • šviestuvų, kaitenčių, gartraukių, orkaičių bei kitų elektors prietaisų pajungimas.
  • televizijos, telefono – interneto kabelių pravedžiojimas;
  • kiti didelės apimties elektros darbai.
Elektros darbai
naujų el taškų išvedimas, tv ir interneto taškas nuo 7 iki 10 eur/taškas
jungiklis, rozetė montavimas nuo 4 iki 6 eur/vnt.
Led juostos montavimas nuo 3 ik 8 eur/m.
Bra šviestuvų montažas nuo 10 iki 20 eur/vnt.
šviestuvų montavimas surenkamų nuo 15 iki 50 eur/vnt.
šviestuvų montažas LED nuo 8 iki 15 eur/vnt.
automatų skydelio montavimas nuo 30 iki 80 eur/vnt.
komunikacijų dėžutės montavimas nuo 20 iki 50 eur/vnt.
kaitlentės pajungimas nuo 12 iki 20 eur/vnt.
orkaitės pajungimas nuo 12 iki 20 eur/vnt.
gartraukio sumontavimas nuo 20 iki 50 eur/vnt.
sienų vagų pjovimas laidams nuo 1 iki 3 eur/m

 

Gauk pasiūlymą

Susisiekite dėl elektros darbų

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė