Apdailos darbai

Apdailos darbai – tai procesas, kurį sudaro keletas etapų. Pirmiausia, atvykę specialistai įvertina patalpų būklę, nustato, kas turi būti atlikta. Apdailos darbai gali būti atliekami nebūtinai nuo pradinio etapo, tai priklauso nuo faktinės patalpų būklės, jau galbūt atliktų darbų, jų kokybės, todėl specialistų konsultacija visada pravartu. Nustačius, kas turi būti atlikta, pradedami darbai.

Turite daug klausimų, bet atsakymų nerandate? Dėl apdailos darbų susisiekite su mūsų specialistais, jie Jus pakonsultuos: +370 609 20603 arba andrius@ntmeistrai.lt.

Kaip atliekami apdailos darbai

Tik specialistui tiksliai įvertinus situaciją, gali būti sudarytas konkretus apdailos darbų planas, tačiau paprastai procesas vyksta taip:

  • Įvertinama patalpa.

  • Aptariama, kas ir kodėl turi būti atliekama. Ar tai turi būti buto remontas, elektros darbai, vidaus apdaila, namo apdaila, vonios remontas, santechnikos darbai.

  • Sudaroma apdailos darbų sąmata (numatoma darbų trukmė, nustatoma jų kaina).

  • Pašalinamos senos, keičiamos apdailos medžiagos (jei patalpos remontuojamos ar renovuojamos, tai gali būti seni tapetai, sienų, grindų plytelės, dažų sluoksnis ir kt.)

  • Paviršiai paruošiami dengti naujomis apdailos medžiagomis (jei reikalinga, gali būti lyginamos sienos, grindys, lubos ir pan.)

  • Pasirūpinama izoliacija (vyksta šiltinimo, sandarinimo darbai).

  • Paviršiai dengiami naujomis apdailos medžiagomis (dažais dengiamos lubos, sienos, klijuojami tapetai, plytelės, parketas ir kitos medžiagos).

Tai standartiniai apdailos darbai, kurie yra dažniausiai atliekami, tačiau be jų gali būti pasiūlytos ir kitos paslaugos.

Apdailos darbų kaina

Kas lemia apdailos darbų kainą? Apdailos darbai atliekami pagal kliento pageidavimus ir konkrečią patalpų būklę, todėl kiekvienas projektas yra individualus. Įvertinus ir aptarus planuojamus darbus, sudarius jų sąmatą, gali būti skaičiuojama kaina. Paprastai apdailos darbų kaina priklauso nuo keleto veiksnių, tai: darbų sudėtingumas, jų apimtis, terminas, reikalingi resursai ir pan.

Kainos atnaujintos 2023 m.

Apdailos darbai orentacinė kaina be medžiagų
Didelio gabarito plytelių klijavimas vonia nuo 150x150cm nuo 90 eur/m2
Lubų glaistymas, šlifavimas, paruošimas dažymui ir dažymas nuo 19 eur/m2
Laminato parketlentės montavimas klik sistema ant pakloto nuo 8 eur/m2
Laminato parketlentės montavimas (klijavimas) nuo 12 eur/m2
Plytelių klijavimas grindys (ne mozaika) nuo 30 eur/m2
Sienų glaistymas, šlifavimas, dažymas du kartus nuo 19 eur/m2
Grindjuosčių montavimas nuo 7 eur/m
Plytelių klijavimas sienos  nuo 20×20 iki 60×60 nuo 30 eur/m2

Kitos patalpų apdailos paslaugos

Įrengiant ar remontuojant patalpas, gali prireikti atlikti ne tik standartinius apdailos darbus, tačiau ir pasirūpinti individualiais kliento pageidavimais. Pavyzdžiui, įrengti pertvaras, įstatyti duris, montuoti palanges ar kita. Be abejonės, apie tai reikėtų pranešti iš anksto, nes tokiu atveju darbai bus atliekami kur kas operatyviau, sudaromas tikslus jų planas, veliau nieko neteks ardyti ar perdaryti, todėl sumažės ir investicijų.

Daugiau darbų galite rasti čia: vidaus apdailos darbai

Kitos mūsų paslaugos

Buto remontaselektros darbaividaus apdailanamo apdailavonios remontassantechnikos darbai.

Susisiekite dėl apdailos darbų

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė