Buto remontas

Meistrai buto remontui

Taupykite savo laiką ir gaukite kokybišką paslaugą – mūsų meistrai viskuo pasirūpins. Kontaktai konsultacijai: +370 609 20603 arba andrius@ntmeistrai.lt.

Buto remontas – nuo ko pradėti?

Mūsų siūlomos buto remonto paslaugos, tai:

  • Nuodugnus situacijos vertinimas, aptarimas, konsultavimas, kas, kur ir kaip turi būti atliekama.

  • Tinkamiausių medžiagų parinkimas (esant poreikiui, galime pasiūlyti ir interjero dizaino paslaugas).

  • Remonto darbai visame bute – pradedant elektros instaliacijos darbais (jei tokie yra reikalingi), paviršių paruošimu, baigiant santechnika ar vonios įrengimu.

 Buto remonto kaina

Kainos atnaujintos 2023 m.

Buto remontas
Lubų kreidos valymas nuo 5 eur/m2
Gkp lubų dvigubo karkaso montavimas nuo 20 eur/m2
Gkp lubų viengubo karkaso montavimas nuo 18 eur/m2
Gipso lapo sukimas prie karkaso (vieno sluoksnio) nuo 5 eur/m2
Gkp lubų montavimas ( konstrukcija dėžutė su niša pašvietimui) nuo 25 eur/m
Durų montavimas nuo 80 eur/vnt.
Palangių montavimas nuo 20 eur/m
Hidroizoliacijos įrengimas vonios kambaryje nuo 15 eur/m2
Sienų glaistymas, šlifavimas, dažymas du kartus nuo 19 eur/m2
Lubų glaistymas, šlifavimas, paruošimas dažymui ir dažymas nuo 19 eur/m2
Laminato parketlentės montavimas (klijavimas) nuo 12 eur/m2
Grindjuosčių montavimas nuo 7 eur/m

Buto remonto pavyzdžiai

Keletas mūsų atliktų darbų:

Buto remontas, atliekamas specialistų – paslaugos privalumai

Daugeliui gyventojų yra įprasta, kad visus remonto ir apdailos darbus namuose atliekama savarankiškai, juk tai gerokai taupesnis būdas nei samdyti specialistus. Tačiau ar iš tiesų taip yra? Vargu ar kaina šiuo atveju yra privalumas, kaip ir vargu, ar pavyksta sutaupyti, darbus atliekant savarankiškai. Iš tikrųjų, remonto darbai, atliekami specialistų, turi kur kas daugiau privalumų. Vienas iš jų – laikas. Specialistai puikiai išmano šio darbo specifiką, todėl remontas vyksta operatyviai ir sklandžiai. Buto šeimininkui netenka švaistyti poilsiui skirto laiko atliekant remonto darbus. Be to, neretai sutaupoma ir lėšų. Patyrę meistrai geba tiksliai apskaičiuoti reikiamų medžiagų kiekį, todėl pavyksta išvengti jų pertekliaus. Na, ir galiausiai, bet, ko gero, svarbiausia – kokybė. Specialistų atlikti darbai – tai kokybės garantas. Juk tik tiksliai žinant, kaip viską reikia atlikti, galima tikėtis geriausio rezultato. Taigi, privalumai akivaizdūs – ir vargti nereikia, ir sutaupyti pavyksta, ir atliktų darbų kokybė nenuvilia.

Buto remontas yra viena iš dažniausiai užsakomų paslaugų, juk tai galimybė atnaujinti seną būstą, pakeisti interjerą, papildyti jį moderniais, šiuolaikiškais sprendimais. Buto remontas – tai galimybė gyventi tokiame būste, kokiame norima, investuojant kur kas mažiau, nei perkant naują. Be abejonės, viskas priklauso nuo teikiamų paslaugų kokybės ir specialistų kompetencijos, todėl visada rekomenduojame rinktis tik patyrusius, geromis rekomendacijomis pasigirti galinčius specialistus, kurie yra užtektinai patyrę, kad galėtų įgyvendinti kliento idėjas ir rastų poreikius atitinkančius sprendimus. Juk buto remontas tai nėra vien sienų perdažymas ar tapetų keitimas, daugeliu atvejų tai kur kas daugiau žinių ir išmanymo reikalaujantis darbas.

Kitos mūsų paslaugos

Buto remontaselektros darbaividaus apdailanamo apdailavonios remontassantechnikos darbai.

Susisiekite dėl buto remonto

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė