Privatumo politika

Privatumo politika. Bendrosios nuostatos

UAB „NT Sprendimų grupė” nurodo, kad internetinėje svetainėje ntmeistrai.lt pateikti asmeniniai kliento duomenys gali būti renkami ir administruojami komerciniais bendrovės tikslais. Klientai, pateikdami savo asmeninius duomenis internetinėje svetainėje ntmeistrai.lt esančioje automatinėje užklausos formoje ar palikdami atsiliepimą apie bendrovės teikiamas paslaugas, sutinka, kad jų asmeniniai duomenys būtų renkami ir administruojami pagal UAB „NT Sprendimų grupės” Privatumo politikoje pateiktas asmeninių kliento duomenų rinkimo ir administravimo taisykles.

Privatumo politika. Asmeninių kliento duomenų rinkimo ir administravimo taisyklės

Šia Privatumo politika UAB „NT Sprendimų grupė” apibrėžia, kokiu tikslu ir kokiais principais vadovaujantis yra renkami ir administruojami turimi asmeniniai kliento duomenys.

  • UAB „NT Sprendimų grupė” pasilieka teisę rinkti tuos kliento duomenis, kuriuos jis pateikia pildydamas automatinę užklausos formą, palikdamas atsiliepimą ar bet kuriuo kitu būdu juos perduoda UAB „NT Sprendimų grupei”.
  • UAB „NT Sprendimų grupė” įsipareigoja turimus asmeninius duomenis administruoti laikantis galiojančių ir asmens privatumą reglamentuojančių įstatymų: duomenų apsaugos įstatymo ir Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso.
  • UAB „NT Sprendimų grupė” įsipareigoja neatskleisti tokio kiekio renkamų ir administruojamų kliento asmeninių, kad jį galėtų atpažinti tretieji asmenys, bet pasilieka teisę dalį informacijos nurodyti publikuojant paliktą atsiliepimą. Taip pat perduoti visus turimus asmeninius kliento duomenis teisėsaugos organams, jei UAB „NT Sprendimų grupė” taip būtų įpareigota įstatymų.
  • Renkami asmeniniai kliento duomenys gali būti naudojami tik komerciniais UAB „NT Sprendimų grupė” tikslais: publikuojant klientų atsiliepimus, atsakant į užklausą, teikiant pasiūlymus, išrašant sąskaitas ir pan.

Privatumo politika. Baigiamosios nuostatos

UAB „NT Sprendimų grupė” įsipareigoja rinktis ir administruoti asmeninius kliento duomenis tik pagal šioje Privatumo politikoje nurodytas taisykles ir jų nekeisti apie tai nepranešus internetinės svetainės  ntmeistrai.lt vartotojams. Jei kilo klausimų ar neaiškumų, prašome susisiekti nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu.